Červenec 2008

PRÁZDNINY

16. července 2008 v 14:52 | Ruu-chan
Taakže.Sou prázdniny a skoro každá někam jede..já jedu v pátek do Itálie takže budu muset pozastavit blog.Vrátíme se za 2 týdny což je nějak 2.srpna... nebo nějak tak.Takže pozastavim blog ale ještě něco sem dneska i zítra napíšu x)..Do té Itálie jedu se sestřenicí..sestřenice tam s náma byla minule..místo toho aby jsme chodily do moře jsme spíše byli v bazéně XD.Ale teď budeme chodit i do moře..táta mi koupil šnorchl a potápěcí brýle..tak budu plavat pod vodou a koukatna kraby... xD..
A jak stráníte prázdniny vy?Taky jedete někam do ciziny,nebo k babičce,nebo k moři nebo zůstáváte doma??

BLOG V PROVOZU

16. července 2008 v 9:24 | Ruu-chan
Taaak..blog už je v provozu xD..

Písničky - Rozcestník

15. července 2008 v 21:40 | Ruu-chan |  Písničky - rozcestník
Písničky mě a mích kamí - Písničky mě a mích kamí
Písničky různých spěvaček a skupin - Písničky

Soutěže - Rozcestník

15. července 2008 v 21:14 | Ruu-chan |  Soutěže - rozcestník
Bleskovky - Bleskovky
Soutěže - Soutěže

Blog & Já - rozcestník

15. července 2008 v 12:12 | Ruu-chan |  Blog a Já - Rozcestník

Moje Kamí - Kamí
Mé keci - Kecy
Zhodnocené blogy - Zhodnocené blogísky

DE SE OPRAVOVAT BLOG

15. července 2008 v 11:21 | Ruu-chan
takže teď du na ten blog..chvíly tu nic nebuda a asi nenapíšu žádný článek..takže teď se blog bude opravovat...

Návštěvnost za minulý týden

15. července 2008 v 10:09 | Ruu-chan
Navstevnost za minuly tyden (7.7. 2008 - 13.7. 2008) je:
Pondeli: 0
Utery: 4
Streda: 25
Ctvrtek: 20
Patek: 9
Sobota: 8
Nedele: 13

Celkem: 79
Díky jelikož je to zatim moje největší návštěvnost jelikož ostatní blogy co sem měla mi nevydrželi ani týden ^^.takže díky..

Nové SBé

14. července 2008 v 21:47 | Ruu-chan
Tak mám nové SBé ^^.Lodien
Její blog - /#/

14/července/08

14. července 2008 v 21:05 | Ruu-chan |  Můj Deník
No..tak dneska byl happy den jen odpoledne..a trošku i večer..jinak ráno mě zase bolela hlava a pak bylo to s těma kaíma.Odpoledne sem hledala nějaké obrázky Miyabi,Kanny,C-ute a Berryz Koubou.Na plochu sem si dala Berryz Koubou a pak tu byl po mě bratránek.Chvíly si povídal s kamíma a pak šel hrát tu jeho hru.Tak sem k němu přisedla a dívala se.No a teď tu sem zas..píšu na blog..u blogu strávim celý hodiny co sem tady na pc a zatim sem neprovedla ani jednu změnu..tak se teď na to vrhnu a půjdu hledat další obrázky....
Tak doufám že se vy máte líp než já x).

Noví SBé

14. července 2008 v 16:24 | Ruu-chan
Tak mám 2 nové SBéčka ^^.
Maki Niyane - /#/
Hana-chan - /#/

Kamíí

14. července 2008 v 11:19 | Ruu-chan
No tak teď sedim u pc a píšu si s kamíma..já tam přišla a první kdo napsal byla Lina.Tak jsme si povídali a já byla celá špatná moc dobře jsem se neměla...no a pak až přišli na řadu smajlíci tak to jelo xD..už mi bylo trošku líp..pak sem objevila to že Maki je taky na skypu tak jsem jí napsala..taky neměla moc dobrou náladu ale to se pak taky změnilo xD..pak posílala usměvající se smajlík hned XD..a hned sem měla zase lepší náladu.Prostě je na mě znát že já rozhodně samostatnej člověk nejsem a myslím že ani Lina a ani Maki ne ^^.
Takže tady vidíte co může udělat psaní si s kamíma a pár usměvajících se smajlíků x)..

Ikonka od Kikuzsky a Monyys

14. července 2008 v 10:47 | Ruu-chan |  Ocenka pro mě
Tak tady je ikonka co dělají pro každé SBéčko x).Děkuji že udělali tak krásnou ikču xD..

13/července/08

14. července 2008 v 10:43 | Ruu-chan
Ahojky..zase se omlouvám že jsem sem nenapsala deník..úplně jsem na to zapoměla...a teď bude možné že sem moc psát deníky a ranní kecy psát nebudu..z toho důvodu že se blog mění a mě se nedělá moc dobře.Už asi 3 den mě bolí hlava x(...

Ocenko pro Kikuzsku a Monyys

13. července 2008 v 20:21 | Ruu-chan |  Ocenka pro vas
Tak tady je ocenko pro Kikuzsku a Monyys za SB x).. jejich blog tady → /#/
Tak doufám že se líbí x))..

Ocenko za SB od Kikuzsky a Monyys

13. července 2008 v 19:57 | Ruu-chan |  Ocenka pro mě
Tak tady mám od nich ocenko..děkuji moc je to nádherný ^^

BUDU MĚNIT BLOG

13. července 2008 v 19:34 | Ruu-chan
Tak budu měnit blog.. (vim tenhle vzhled mi moc nevydržel..njn..to sem prostě já xD)..zatim to bude vše pomalu barvu pozadí a písmo a velikost a td nechám..jen menu a udělám nějaký rozcestníky a tak x)..Takže to nebudou moc velké změny jen udělám rozcestníky a tak x)..klidně piště komentíky ale aby jste se nedivily že je toho tady najednou míň a tak xD..

1.část

13. července 2008 v 19:06 | Ruu-chan
Z Prahy do Mnichova jsem odlétal kolem 12:30. Rychlovka, žádné problémy, až na to, že jsem musel zaplatit 15k za kufry, protože o 20 kg překračovali limit. za hodinu jsem přistával. Zaplatil jsem si tzn. letištního guida, což znamenalo, že u výlezu z letadla na mě čekala sympatická německá slečna s cedulí s mým jménem a poté mě elektromobilem odvezla až k bráně odkud jsem měl za hodinu odlétat do Tokya. Je to docela dobrá věc, protože nemusíte nic hledat a jste tam bez námahy a rychle.
Narozdíl od miniletadla, kterým jsem letěl do Mnichova, tentokrát jsem nastoupil do Airbusu. 3 rady sedadel (2-3-2) vedle sebe, mimo jiné i japonské letušky ( Heart ), 2. jídlo a pořád nabízeli pití. Pouštěli také 3 filmy - 10000 B.C., pak nevim, protoze jsem spal, a The Water Horse. Reknu vam, ze sedet 11 hodin na zadku s mit malo mista na nohy je peklo. Zavidel jsem Japonci vedle me jeho velikost, protože se mohl bez problémů natáhnout nohy a nesedět přitom zadkem přilepený u opěradla sedačky.
Když jsem přistál (mimochodem u Airbusu si ani nevšimnete, že jste dosedli na přistávací plochu), prošel jsem kontrolou pasu, digitálně mi sejmuli otisky a vyfotili me. Je to překvapivě rychlé. Pak jsem si šel vyzvednout mobil a koupit jízdenku na Skyliner (1920 jenů). Jel mi asi za ctvrt hodiny. Z vlaku jsem jeste volal na ustrednu spolecnosti, která vlastní moji kolej abych jim řekl, kdy budu v Uenu. Tam na mě čekal chlápek, co mě odvedl až na kolej. (Asi 20 minut cesty vlakem, 290 jenů) Kufry mi přijdou zítra, nechal jsem si je poslat, protože si nedokážu představit je tahat po Tokyu vlakem, do schodů a ještě pěšky ke koleji. To stálo 2100 jenů.
Správce koleje je milý postarší pán. Provedl mě a předal pokoj. Celou dobu na mě mluvil japonsky, ale naštěstí jsem rozuměl tak 80% a zbytek si domyslel. Pokoj má asi 3x5 metrů. Mám i balkón, z kterého ale vidím pouze kousíček parku s hřištěm a střechy. Teď se akorát chystm na večeři, takže vám sem ještě hodím pár fotek a zítra zase něco napíšu.

Bleskovka č.2

13. července 2008 v 19:00 | Ruu-chan |  Bleskovky
Tak a je tu další bleskovka! x)..
Zase beru jen první 3! x))..
1.Chceš být zpěvačkou/zpěvákem?
2.Chceš být Japonkou/Japoncem? xD
3.Chceš být herečku/hercem?
4.Chceš být nejlepší na světě?
5.Co chceš na diplom?
Tak xD..veelice jednoduchéé xD..

Otázky Pro MM

13. července 2008 v 18:55 | Ruu-chan
Táákže jsem se rozhodla vám sem psát otázky a odpovědi pro mm-morning musume.Každý týden to je na hello´-online tak vám je sem budu psát x)..
Otázka:Kdybyste mohla být číslo jedna na světě za něco, co by to bylo?


Filmy!Jako hvězda Hollywoodu!★Chci chodit po červeném koberci!To je můj sen!
Chci být nejšastnější osoba na světě ★
Chci být nejlepší ženou na světě s nejvíce krásnými vlasy.To je důvod proč o ně pečuji.
Roztomilost.Jak venku tak i uvnitř.Chci změnit všechno na mém vzhledu!
↑↑
Ta nejroztomilejší holka na světě....??
možná...(lol)
Chci mít největší radost ze života na světě!

Chci být nejvíce spolehlivá kamarádka na světě!
Myslím že na svtě jsou opravdu důležití
přátelé,takže chci aby se na mě mohli opravdu spoléhat a já na ně.

Chci být osoba která vždy vypadá na světě
nejmladšíChci být na světě nejvíc HAPPY!!

13/července/08-ráno

13. července 2008 v 10:57 | Ruu-chan
Ahooj!Táákže...bohužel ještě nepojedu domů ptže tam neni pc tak se mi tam nechce XD..takže radši zůstanu ještě u babči ale tady taky nebuzdu moc dlouho ptže je tu bratranec a ten tu potřebuje být celej den --"....njn...včera jsem se dívala na mr. & mrs. Smithovi...už sem to viděla asi po 3 ale to nevadí XDD.Pak jsem šla spát a nemohla jsem usnout ptže tam bábule funěla..to bylo hrozný xD..zkoušela sem jít pod peřinu a ještě k tomu si zakráýt uši a pořád byla slyšet..pak se probudila otočila se tak na chvíly byla v klidu ale pak zase... a teď se pořád ještě divim jak sem mohla usnout.... XD...