Příběh

21. ledna 2009 v 18:18 | Ruu-chan

čauky tak je tu nový příběh... pak mi řekněte jaký se vám líbí víc... tenhle... no ze začátku se zatím nic neděje ale myslím...neb spíše doufám že se to pak nějak rozhoupe xD... jako jakej se vám líbí víc to myslim mezi tou LzT a timhle příběhem.. x)... a jinak v tý závorce....to sou něco jako moje komenty XDD

Když přišla Saki do třídy, všichni jí přivítali. Byla totiž na horách a pak nemocná.
,,Ahoj Saki!!!"
pozdravila jí s velkou radostí její kamarádka Eri.
,,Ahoj Eri"
pozdravila jí Saki s úsměvem. Saki si oddychla, že přežila první den školy po novém roce. Učitelé na ní byli milí a pomáhali jí s novým učením. V jídelně potkala Keichiho a Yashira. Do Keichiho je tajně zamilovaná, ale to není jediná. Kichi je docela oblíbený kluk tak si u něj nedává žádné naděje.
,,Jé nazdáár Saki"
pozdravili jí kluci. Saki se jen usmála a zamávala jim. Když se naobědvala, šla se obléknout a pak šla na autobusovou zastávku. Byl tam Keichi, ale Saki si ho raději nevšímala. Jela domů s Eri která je doprovodila. Vyprávěla jí totiž co všechno zažila na horách. Když přišla Saki domů šla si dopisovat učení. Žádné úkoly totiž neměli. Proto si sedla hned k pracovnímu stolu (kde má i počítač) a začala psát. Když to všechno měla napsané ulevila si. Strašně jí bolela ruka tak odešla od počátače a šla se dívat na televizi.

Další den se do školy moc netěšila. Sice měla ještě čas na to se učit na písemky u kterých chyběla, ale nějak se jí tam prostě nechtělo (chápu jí). Naštěstí měla první hodinu občanku tak byla ráda. Při občance jsou skoro vždy na počítačích tak to šla zkusit do počítačové učebny jestli tam náhodou nejsou. A ano byli tam. Saki si odložila tašku a šla si sednout ke svému počítači.
,,Co máme dělat?"
zeptala se Eri která seděla vedle ní. Pučila si její propisku a zapsala se do notýsku. (Mají tam notýsek do kterého píšou jakou hodinu a kdy tam byli. Tak tam píšou svou třídu a jestli je ten počítač v poho. No a pak už jen podpis.)
,,Zatím nic"
odpověděla jí.
,,Aha dík"
poděkovala a šla a internet. Šla na nějaké stránky s hudbou a poslouchala nějaké písničky. Celou hodinu si mohli dělat co chtěli. Když měli první hodinu matiky (mají totiž v tento den 2) tak šli také na počítače. Saki matika docela de a baví ji. Počítali v nějakém programu. Učitelka jim řekla, že když vypočítají alespoň 50 příkladů tak mohou jít na internet a dělat si co chtějí. Když to Saki měla, šla zase na ty stránky. Zrovna tam byl uveřejněn článkem s novým singlem od její oblíbené skupiny.
,,Paráda!"
řekla si.

Když skončila hodina šli zase do své třídy. Měli zrovna japonštinu. Japonštinu moc Saki nemusí, ale má ráda učitelku kterou na ní mají. Někdy je hrozná, ale někdy je s ní sranda. Učitelka do třídy přišla docela nabručená.
,,A jéje..to asi před námi měla hodinu s A co.."
říkala Eri. A je třída která není moc dobrá a je hodně...jak bych to řekla...děsná. Učitelé tuto třídu nemají moc rádi.. (No moc...spíš vůbec). Po této hodině měli zase matematiku. To už na počítače nešli, ale to jim ani tak nevadilo. Udělali tak 1 stránku v pracovnim sešitu. Pak jim učitelka zadala domácí úkol, ale všichni ho stihli udělat už v hodině. Dnes měli jen 5 hodin tak Keichiho nepotkala. Po obědě jela domů. Měla kroužek tak v 15:29 jela autobusem. Domů se vrátila okolo 18.00. Kroužek trvá hodinu a půl...autobusem cesta trvá tak 10 minut a než se Saki dostane z drbacího kroužku (jako nemyslim drbání ale kecání XDD) to taky chvíli trvá...

Doma se osprchovala, připravila tašku a šla na večeři. Po večeři se dívala na televizi a tak v 21. 15 šla spát. Ráno se jí také nechtělo moc vstávat. Její máma jí probudila. Bála se aby nezaspala. Saki se rychle oblékla připravila a šla na autobus. Saki přežila další den školy. Měli také tělocvik a Saki byla poslední kdo nedělal rozsvičku. Tak jí tedy měla. Jako poslední cvik dala holkám 5 pánských kliků.
,, Cože?!"
,,To né Saki prosím!"
,,A můžeme dámský?"
to vše na ní křičeli holky přes celou tělocvičnu, ale Saki si jich nevšímala. Na autobusové zastávce potkala Saki Keichiho a tak se s ním zakecala. Později k nim přišli Eri, Erik a Aika. Všichni si tam tedy povídali a Keichi na Saki pořád koukal. Když se jejich pohledy střetli, Saki zčervenala a rychle odvrátila pohled někam jinam. Zrovna jel autobus tak jeli domů. Doma si sedla k počítači a podívala se na e-maili. Měla několik nových a jeden byl od jejího bratrance. Moc se s ním nebaví a tak jí ta zpráva od něj překvapila. (No ono už jí překvapilo i to že jí vůbec napsal xD) Bylo tam jeho icq. Saki si myslela že je to vtip, ale po další zprávě tomu začínala věřit. Raději odešla z počítače a šla se dívat na televizi. Když přišla maminka domů tak si Saki připravila tašku. Zanedlouho jí maminka volala k večeři.

,,Saki pojď, je na stole večeře!"
,,Jasně mami už du"
řekla jí a šla na večeři. Po večeři se šla dívat na televizi. Další den měli fyiku a Eri jí říkala že bude psát test tak televizi vypla a šla se raději učit. Když jí to přestavilo bavit tak si zapla televizi a odložila učení (heh xD to dělám taky XD). Překvapivě šla tentokrát spát ve 21.00.


Tak promiňte e je to tak krátký mno.. xD...snad se líbilo x)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Satsuki (SB) Satsuki (SB) | Web | 21. ledna 2009 v 20:39 | Reagovat

hahá Saki :P taky mám ve svý povídce Saki :D nj, to jméno je hezký...ale aji tahle povídka je hezká, zajimá mě jestli tam bude taky magie nebo prostě takový ai-příběhy :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.